с. Оросієво. Оросівський ДНЗ

Оросіївськийський  ДНЗ.        с.Оросієво, вул. Головна, 117

Очолює заклад завідуюча   Гаті Едіна Олександрівна , освіта  вища педагогічна. Оросіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) загального призначення знаходиться у комунальної власності Оросіївської сільської ради. Приміщення побудоване у 1985 році по типовому проекту загальною площею 598 кв.м., корисна – 376,  розрахований на 4 групи з кількістю місць 68.

Територія ДНЗ становить 0,40 га.     На сьогодні кількість груп - 1, кількість дітей -22.  згідно обліку дітей дошкільного віку (від 0 до 6 р.) у селі нараховується 58.  Охоплення дошкільною освітою дітей від 3-х до 6 років становить 49%.  5- річок – 70%.

Режим роботи ДНЗ – 10,5 годин при п’ятиденному робочому тижні.  Мова виховання на навчання – угорська . В дитячому садку працюють  3 педагогічних працівників, 4 особи  обслуговуючого персоналу .  Вихователі: Мініх Єва Олександрівна, стаж – 5 років, освіта повна вища, вчитель поч..класів, Дюрков Олена Олександрівна, стаж – 3 роки, навчається на ІУ курсі ЗУПІ на дошкільному відділенні.

Можна дізнатися:

·                 про щоденне життя дошкільнят в групах;

·                 про проблеми та здобутки дошкільного закладу;

·                 новини в дитячому садку;

Можна знайти інформацію:

·        ·         про дошкільний навчальний заклад;

·        ·         правила прийому до дошкільної установи;

·        ·         організацію навчально-виховного процесу;

·        ·         дію консультативного пункту по підготовці дітей до школи;

·        ·         організацію харчування в ДНЗ.

·        ·         нормативні документи, що регулюють функціонування дошкільної освіти;